EestiRussian (CIS)
facebook orkut linkedin twitter

LIITU UUDISKIRJAGA

Sinu nimi:

Sinu e-mail:

AVALEHT UUDISED Tule oma autoga jäärajale või sõitma talvekarti! Зимняя автоспортивная трасса в ЛайтсеРаллиПарк!
Tule oma autoga jäärajale või sõitma talvekarti! Зимняя автоспортивная трасса в ЛайтсеРаллиПарк!

LRP web j22radakart BLANK 1On suur rõõm kutsuda kõiki LaitseRallyParki talvemõnusid nautima!

Tavapäraselt rallisõitudeks kasutuses olev paarisrada on nüüd valmis, jäärajana, et oma autoga tulla ja libedasõitu harjutada - saada kätte parem auto tunnetus, et tunda ennast praeguste libedate teeoludega roolis kindlamalt! Oma autoga on paarisraja rendi hind 10€/h, seda nii lamell- kui naastrehviga! Sõita on võimalik iga päev kuni kella 22.00.

Kes harrastab sõita piikidega, siis neile on valmis jäärajana paarisrajast eraldiseisev tulevane võistluskardirada (raja pikkus ligikaudu 1km), millel sõitmine on hinnaga 20€/h. 

Oma autoga sõitma tulles võib kiivri kaasa tuua ise või rentida kohapeal (rendihind 4€)!

Ühtlasi on meil rõõmusõnum kõigile talvekardi sõpradele - valminud on eraldi rada naastrehvidega sõitmiseks! Selleks ajaks paneme põhiraja kinni ja sõidud toimuvad ainult naastrehviga, kuni ilmastik seda lubab. Siinkohal infoks, et lisarajal sõitmine toimub ajavõtuta, küll aga on rajal valgustus. Korraga saame rajale lasta kuni 8 sõitjat, sõidu hinnaks on 8 min./15€. Kardikeskus on avatud E-N: 15.00-22.00, R-P: 12.00-22.00.
NB! Ajale, mil kardisõidud toimuvad jäärajal, ei ole kahjuks võimalik broneerida talvekardi võistluspakette, sest nendes sisaldub ajavõtt.

Kindlasti palume eelnevalt sõiduajad kokku leppida, sest võib juhtuda, et samal hetkel, kui parki jõuate, on toimumas suuremat sorti firmasündmus, mille tõttu võib rada olla mitmeid tunde hõivatud. Aja saab broneerida lihtsalt, telefonil 671 6067 või  See e-posti aadress on kaitstud spämmirobotide vastu. E-posti aadressi nägemiseks peab olema JavaSkripti kasutamine olema lubatud.  

Kes plaanib nüüd lähiajal kiire aastalõpu tõttu toimumata jäänud firmasündmust, siis täna on selleks ideaalsed ilmastiku- ja rajatingimused - tasub tulla ja aeg nüüd maha võtta!

Ja nüüd kribinal-krabinal telefonid kätte ning aega broneerima, sest mine tea, kui kauaks seda kargelt kaunist talveilma jagub...!

Наш автодром - это зимняя трасса, где можно безопасно испытать себя и свой aвтомобиль на льду, да и просто развлечься любому автомобилисту на любом (технически исправном) автомобиле.

Сейчас проложено 3 трассы:
Парная трасса - 2,3 км
Новая спортивная картинговая трасса - 1км
Картинговая трасса - 500м, не производится замер времени и на трассу для комфорта выпускается не больше 8 картов. Трасса освещена.
Картинговый центр открыт Пон-Чет: 15.00-22.00, Пят-Вос: 12.00-22.00

Тарифы:
Парная трасса- 10€/ч. Шипованная или нешипованная (фрикционная)зимняя резина. Новая картинговая трасса - 20€/ч. Зимняя раллийная резина (спортивный шип). Картинговая трасса-8 мин/15€ зимняя раллийная резина. Желающие могут прийти со своим шлемом или арендовать на месте - 4€!

Просьба заранее бронировать время, т.к могут проводиться корпоративные или спортивные мероприятия.

ЛайтсеРаллиПарк открыт каждый день до 22.00.

Связаться и получить подробную информацию можно по телефонам 6716067.

 
Joomla 1.5 Templates by JoomlaShine.com